Mангал-трансформер MOUSSON Germes

Для ТМ MOUSSON вже стало традицією кожного сезону тішити своїх шанувальників цікавими новинками. Сезон-2018 не став винятком і вже цієї весни ви зможете оцінити новий мангал-трансформер MOUSSON Germes.

Із першого погляду ви впізнаєте в цьому виробі риси кращого українського бестселлера – мангала-трансформера MOUSSON Prometeo і будете абсолютно праві – саме він став натхненням для створення нового витвору. Мангал-трансформер MOUSSON Germes увібрав у себе найкращі риси свого попередника та усі побажання та потреби вдячних покупців.

Мангал-трансформер MOUSSON Germes доступний у трьох типорозмірах – на  6, 8 і 10 шампурів. Мангали виготовляються із воронованої (на 6 та 8 шампурів – 2 мм, на 10 шампурів – 3 мм)  і нержавіючої (на 6 та 8 шампурів – 2 мм) сталі.

Деталі мангала-трансформера традиційно склепані і сам від складається у форму зручного кейсу. Зручний, стійкий до прогорання, надійний та довговічний виріб стане вашим надійним помічником у приготуванні страв на вогнищі. Окрім того, розробники ТМ MOUSSON доповнили його функціональними та водночас естетичними деталями – поличками із натурального дерева, котрі зроблять використання виробу ще приємнішим та зручнішим.

Традиційно у комплекті із мангалом-трансформером MOUSSON Germes ви отримаєте решітку гриль із харчової нержавіючої сталі з дерев’яними ручками та зручну сумку із ПВХ-покриттям усередині.

Ближче познайомитись із мангалом-трансформером MOUSSON Germes ви зможете на весняній виставці «Рибалка. Полювання. Туризм»-2018.

Обсуждение закрыто.