Мангал мобільно-стаціонарний MOUSSON Vulcan Box

Цьогоріч ТМ MOUSSON була щедрою на новинки та не перестає дивувати своїх шанувальників. Однією із нових пропозицій сезону-2018 є мобільно-стаціонарний мангал MOUSSON Vulcan Box. Це не лише багатофункціональний пристрій для приготування страв на вогнищі – розробники ТМ MOUSSON подбали, аби він став справжньою окрасою подвір’я, гордістю для вас та предметом захоплення для ваших гостей.

Мангал MOUSSON Vulcan Box виготовлений із високоякісної воронованої сталі товщиною 2 мм та 3 мм, що повністю убезпечує його від прогорання та корозії. Мангал обладнаний кришкою, має прорізи під 10 шампурів, 5 рівнів фіксації решітки-гриль та 2 рівні фіксації вертела, що в комплексі дозволить вам приготувати на вогнищі справжні кулінарні шедеври. Зручні бокові дерев’яні полички є не лише важливими функціональними елементами, а й довершують стильний та надійний вигляд виробу. Мангал обладнаний колесами, які роблять його мобільним та зручним у користуванні.

Разом із мангалом ви отримаєте набір із 10-ти шампурів із харчової нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм, решітку-гриль із харчової нержавіючої сталі з дерев’яними ручками та чохол із міцної прорезиненої тканини.

Ближче познайомитись із мангалом мобільно-стаціонарним MOUSSON Vulcan Box ви зможете на весняній виставці «Рибалка. Полювання. Туризм»-2018.

 

 

 

 

Обсуждение закрыто.