Коптильня із нержавіючої сталі MOUSSON Flex від українського відпочинкового бренду MOUSSON.

Продукт, що пропонує ТМ MOUSSON, є новим не лише у своєму асортименті, а й революційним на ринку відпочинкової продукції загалом. На численні запити споживачів було створено коптильню MOUSSON Flex, котра без перебільшень виводить традиційне приготування страв на вогнищі на якісно новий рівень.

.
Коптильня MOUSSON Flex із нержавіючої сталі (1,5 мм) сконструйована за принципом складання «трансформер», що дозволяє повністю скласти її у форму зручного кейсу. Під час приготування страв гарячого копчення коптильня щільно накривається кришкою із регульованими паровідвідними отворами, що дозволить вам повністю контролювати процес. Також присутні дві ручки для зручного та безпечного переміщення пристрою. Коптильня обладнана дворівневою решіткою із харчової нержавіючої сталі. Ви можете коптити продукти, встановивши коптильню на мангали MOUSSON Prometeo або MOUSSON Germes, та використати для цього тирсу улюбленої деревини.

У комплекті із коптильнею MOUSSON Flex ви отримаєте міцну сумку із ПВХ-покриттям усередині для зручного транспортування та зберігання виробу.

Ближче познайомитись із коптильнею MOUSSON Flex ви зможете на весняній виставці «Рибалка. ПолюванняТуризм»-2018.

Обсуждение закрыто.