Надзвичайна подія! ТМ «ТРЕКІНГ» планує провести до Дня Незалежності України 10 ультрамарафонських забігів

Цього року ТМ «ТРЕКІНГ» планує провести до Дня Незалежності України 10 ультрамарафонських забігів підряд протягом 10-ти днів, з 15.08 по 24.08.2019 включно, які здійснять поважні спортсмени з команди “Trekking Team”, долаючи загальну відстань у 500 км кожен.

Мета даного ультразабігу – це популяризація активного і здорового способу життя серед українців та демонстрація реальних можливостей людського організму, його витривалості, сили та краси, а також елементів сучасного екіпірування, харчування та відновлення організму в умовах тривалого фізичного та психологічного навантаження спортсменів.

Старт заплановано у Ковелі (Волинська область) 15.08.2019 р. у день річниці створення команди “Trekking Team”, а яскравий фініш відбуватиметься в Києві на День Незалежності України – у найважливіше свято для всіх нас! Отже, маршрут пройде такими містами: Ковель, Луцьк, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів і, звичайно, Київ. По дорозі для привернення уваги заплановано багато цікавих зустрічей та відвідувань старовинних історичних пам’яток, буде постійна фото- і відео-зйомка, у тому числі з квадрокоптера, треки пробігів викладатимуться в мережу кожного дня від кожного учасника – так що буде дуже крутий івент з приємними сюрпризами від ТМ «ТРЕКІНГ», як титульного спонсора даного забігу!

Назва пробігу «QUEEN&TREKKING»© не випадкова! Бо легка атлетика – це «КОРОЛЕВА» спорту, а біг, на наше переконання, – це «КОРОЛЬ» легкої атлетики!

Отже, біговий рух в України існує і розвивається, і ми, як вітчизняна торгова марка також хочемо це продемонструвати, тому запрошуємо підтримати нашу команду на відповідних ділянках майбутнього маршруту спортивні клуби, в першу чергу з міст, через які бігтимуть наші ультрамарафонці.

Ми відкриті до співпраці з метою підтримки даного заходу з боку інших партнерів: приватних компаній, відповідних місцевих міських та селищних адміністрацій, громадських організацій, засобів масової інформації і т. д.. Бажаємо взяти участь у зустрічах з дітьми та підлітками, щоб молодь отримала можливість наживо поспілкуватися з нашою спортивною командою як прикладом для наслідування.

Всіх зацікавлених запрошуємо, звертайтеся за адресою:

contact@trekking.in.ua або напряму через повідомлення на нашій сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/993315644198342
Будемо на зв’язку — «Разом до нових перемог!»©
P.S.: ДЯКУЄМО за підтримку і поширення!

Обсуждение закрыто.